CENTRUM DIETETYCZNE SYLWETKA

ZESPÓŁ

mgr Martyna Zwierzak-Powroźnik

dietetyk dziecięcy, kliniczny, terapeuta karmienia

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia magisterskie na kierunku Dietetyka Pediatryczna.
Działa jako dietetyk już kilka lat. Jej podopieczni skutecznie zmieniają nawyki żywieniowe i osiągają bardzo dobre efekty. Pani Martyna ma fantastyczne podejście do dzieci, nad zmianami nawyków pracują razem w formie zabawy, w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem.
 
Specjalizuje się w prowadzeniu żywieniowym:
  • dzieci i młodzieży
  • kobiet w ciąży i karmiących
Tematy, które nie są jej obce:
  • ROZSZERZANIE DIETY maluchów,
  • diety eliminacyjne ALERGIKÓW,
  • problemy NIEJADKÓW, które jedzą wybiórcze produkty,
  • bilansowanie jedzenia dla PRZEDSZKOLAKÓW,
  • NADWAGA i otyłość u dzieci i młodzieży,
  • zaparcia i inne problemy gastryczne u dzieci,
  • dieta dla młodych sportowców,

KONTAKT: 518 603 297

 

Martyna Zwierzak-Powroźnik - ZnanyLekarz.pl

mgr Monika Sajdok-Kostka

dietetyk kliniczny

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (dietetyka kliniczna) oraz studiów magisterskich (kierunek: Dietetyka) Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Pracuje głównie z osobami dorosłymi zmagającymi się z nadwagą, otyłością, problemami metabolicznymi, hormonalnymi. W pracy podchodzi do każdej osoby indywidualnie, stara się dobrze przeanalizować jej stan zdrowia, wyniki krwi, aby skutecznie dopasować zalecenia i program żywieniowy ze smacznymi i prostymi w wykonaniu posiłkami.

W czasie całej kuracji Pacjent uczy się zdrowych nawyków żywieniowych i pod tym kątem stara się go edukować. Dieta ma być swego rodzaju drogowskazem, jak należy komponować posiłki, nie tylko na czas odchudzania, ale na stałe, tak aby zachować dobry stan zdrowia, sylwetkę i lepsze samopoczucie na lata.

Pracujemy tak, aby Pacjent nie miał poczucia, że jest na kolejnej ścisłej diecie, którą trzeba przetrwać, żeby osiągnąć efekt. Zmieniamy podejście do jedzenia. Staramy się aby było ono sycące, smaczne i jednocześnie pozytywnie wpływało na stan zdrowia. A efekt na wadze jest miłym skutkiem ubocznym. Po takim „kursie” żywienia, dieta, a raczej nowy sposób jedzenia, staje się czymś naturalnym, przyjemnym i Pacjent dochodzi do wniosku, że nie ma sensu wracać do starych nawyków żywieniowych! Dlatego też po zakończeniu diety łatwiej zachować jej efekty, w przeciwieństwie do restrykcyjnej „diety cud”, która ma działać tylko na chwilę.

KONTAKT: 660 209 004

 

Monika Sajdok - ZnanyLekarz.pl

KONTAKT

Centrum Dietetyczne SYLWETKA

Dietetyk Martyna (dzieci i młodzież):

tel. 518 603 297

Dietetyk Monika (dorośli):

tel. 660 209 004

Oświęcim, ul. Królowej Jadwigi 13

(Salon Vogue, piętro II, pok. 2)

Tychy, ul. Sikorskiego 101

(Centrum Medyczne Paprocany, pok. 25)

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19

(Przychodnia Czwórka, piętro 1, pok. 27)

Zgoda

13 + 10 =

Call Now Button