CENTRUM DIETETYCZNE SYLWETKA

ZESPÓŁ

mgr Martyna Zwierzak-Powroźnik

dietetyk dziecięcy, kliniczny

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia magisterskie na kierunku Dietetyka Pediatryczna.
Działa jako dietetyk już kilka lat. Jej podopieczni skutecznie zmieniają nawyki żywieniowe i osiągają bardzo dobre efekty. Pani Martyna ma fantastyczne podejście do dzieci, nad zmianami nawyków pracują razem w formie zabawy, w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem.
 
Specjalizuje się w prowadzeniu żywieniowym:
  • dzieci i młodzieży
  • kobiet w ciąży i karmiących
Tematy, które nie są jej obce:
  • ROZSZERZANIE DIETY maluchów,
  • diety eliminacyjne ALERGIKÓW,
  • problemy NIEJADKÓW, które jedzą wybiórcze produkty,
  • bilansowanie jedzenia dla PRZEDSZKOLAKÓW,
  • NADWAGA i otyłość u dzieci i młodzieży,
  • zaparcia i inne problemy gastryczne u dzieci,
  • dieta dla młodych sportowców,

KONTAKT: 518 603 297

 

Martyna Zwierzak-Powroźnik - ZnanyLekarz.pl

mgr Monika Sajdok-Kostka

dietetyk kliniczny

 Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na którym uzyskałam tytuł dietetyka klinicznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, na której obroniłam tytuł magistra dietetyki. 

W mojej pracy podchodzę do każdego Pacjenta indywidualnie, staram się dobrze przeanalizować jego stan zdrowia, wyniki krwi, aby skutecznie dopasować zalecenia i program żywieniowy ze smacznymi i prostymi w wykonaniu posiłkami.

Wyznaję zasadę: „Aby schudnąć, trzeba jeść!”. Dobrze zbilansowana dieta, uwzględniająca zapotrzebowanie organizmu na energię i składniki odżywcze, występujące schorzenia, a także tryb życia i preferencje żywieniowe, jest kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

W czasie całej kuracji Pacjent uczy się zdrowych nawyków żywieniowych i pod tym kątem staram się go edukować. Dieta ma być swego rodzaju drogowskazem, jak należy komponować posiłki, nie tylko na czas odchudzania, ale na stałe, tak aby zachować dobry stan zdrowia, sylwetkę i lepsze samopoczucie na lata.

Zależy mi, aby Pacjent nie miał poczucia, że jest na kolejnej ścisłej diecie, którą trzeba przetrwać, żeby osiągnąć efekt. Zmieniamy podejście do jedzenia. Staramy się aby było ono sycące, smaczne i jednocześnie pozytywnie wpływało na stan zdrowia. A efekt na wadze jest miłym skutkiem ubocznym. Po takim „kursie” żywienia, dieta, a raczej nowy sposób jedzenia, staje się czymś naturalnym, przyjemnym i Pacjent dochodzi do wniosku, że nie ma sensu wracać do starych nawyków żywieniowych! Dlatego też po zakończeniu diety łatwiej zachować jej efekty, w przeciwieństwie do restrykcyjnej „diety cud”, która ma działać tylko na chwilę.

 

Monika Sajdok - ZnanyLekarz.pl

KONTAKT

Centrum Dietetyczne SYLWETKA

Rejestracja telefoniczna: 660 209 004

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC DLA NOWYCH OSÓB.

ZAPISY OTWARTE JEDYNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

TEL 518 603 297 (TERMINY NA SIERPIEŃ 2021)

Oświęcim, ul. Garbarska 1

(Przychodnia nr 4, piętro 1, pok. 111)

Tychy, ul. Sikorskiego 101

(Centrum Medyczne Paprocany, pok. 9)

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19

(Przychodnia Czwórka, piętro 1, pok. 27)

Zgoda

Call Now Button